Постинг
09.05 14:15 -
US oфицер: Ако Киев атакува Москва на 9 май, заслужава най-сурово наказание
„Ако Украйна атакува Москва в Деня на победата, ще заслужи най-суровото наказание“, каза военният анализатор и офицер от разузнаването на морската пехота на САЩ в оставка Скот Ритър в YouTube-канала си.
„В момента се водят много разговори между Русия и САЩ. Обсъждали сме възможността за така наречената голяма сделка и преди. А това, което виждаме сега, е опит на САЩ и Русия да сключат някаква голяма сделка, която би довела до разрешаване както на украинския, така и на иранския конфликт. … Мисля, че Украйна сега е на ръба на много брутална смърт – заслужено брутална смърт – … ако действително изстреля дронове срещу Русия на 9 май“, отбеляза той.
В същото време Ритър подчерта, че киевският режим е пропуснал повече от един шанс за мирно разрешаване на конфликта.
„По дяволите тази страна! Те имаха възможност да сключат мир“, добави експертът.
Мнение на разумен човек!
Животинските злоба и омраза са лоши съветници! И резултатите от тях са лоши!
Винаги съм смятал , че решението е в разбирателство между големите- Русия и САЩ! От взаимен интерес е и за тях, и за света!
Палетата да гледат и да се учат!
Да не си навират муцуните!
цитирайЖивотинските злоба и омраза са лоши съветници! И резултатите от тях са лоши!
Винаги съм смятал , че решението е в разбирателство между големите- Русия и САЩ! От взаимен интерес е и за тях, и за света!
Палетата да гледат и да се учат!
Да не си навират муцуните!
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

