Постинг
12.05 13:27 -
Доста странните кадрови решения на новото правителство - външното ни министерство се очертава да е пак пълна щета както и до сега, а и не само то
Автор: iw69
Категория: Политика
Прочетен: 682 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 17.05 11:11
Прочетен: 682 Коментари: 4 Гласове:
14
Последна промяна: 17.05 11:11
Външно май пак ще е толкова зле както и преди
Новата му министърка е хем кадър на чалгата и на бай Слави, хем е върла соросоидка. С други думи - класическа опортюнистка.
ИТН пробутваха новата всичкоможеща първо за здравен министър още в кабинета на Ники Василев, който така и не се състоя.
После Славчо я лансира за образователен министър в друг техен проектокабинет, който също така и не успя да се роди - на Пацо Шнорхела.
Тя е дялан камък, направо Големанов с прашки и пола, дет става за всякаква работа.
Поредното фалшиво блонди в новия кабинет е по образование ... инфекционистка... (което включва лечение и на венерически болести), в което няма нищо лошо. Въпросът е, защо тя не е останала в престижното поприще на борбата с инфекциозните болести, където със сигурност е имала познания, а е драпала да се набута в сфера от която няма хал хабер и сега там предъвква като папагал отровните брюкселски опорки? То вярно, че след "хубавото" Наде и всичките предходни неадекватници на този пост преди нея човек ще рече, че всеки взет от улицата може да е външен министър на България, но защо му трябваше на Радев днес да продължава с тази отрицателна традиция, когато хората гласуваха за на бързо слепената му партия само защото очакваха радикална промяна, а не още от същото!?
Бай Слави си коткаше инфекционистката до последно и я готвеше дори за еврокомисарка, но мнозинството избра тагава чудото Екатерина Захариева.
Новата външна е всеизвестна, доказала се русофобка и украинистка. Външното министерство определя облика на една държава за пред целия свят, а тя до сега на заеманите държавни постове е ръсила огън и жупел срещу Русия и не е ясно как България ще подобри отношенията си с тази страна с такава външна министърка и предисторията й.
В Брюксел новата ни външна министърка побърза да демонстрира евроатлантическа сервилност със заклинанието, че „санкциите срещу Русия трябва да нанасят щета“.
За съжаление въобще не е видно с какво тя се различава от баба Надка Михайлова. Очаква се тя в комплект с розововият Пеканов ще продължат да се надпреварват в ибрикчийство спрямо Брюксел и любовни намигвания към Вашингтон.
Изобщо новият кабинет се очертава като още от същата евроатлантическа помия както до сега.
Очертаващи се като голяма издънка са и част от новоназначенията по високите етажи в икономическото министерство.
Върхът на чиновническия сладолед там е новата зам.министърка - бившата мис Добрич и до ама съвсем скоро върла фенка на горещите, поразголени нощи в чалготеки, чиито огромни силикони и всевъзможни филъри набъбват впечатляващо през годините, докато минижупите й стават все по-къси и вече едва покриваха многообещаващите й задни части и пикантните подробности между краката й. Заради което може смело да се каже, че в това учреждение няма човек, който вече да не е виждал поне прашките й, когато тя е приседнала, дарявайки останалите щедро с дълбоко прозрение навътре по темата.
Боже какво поредно падение след оправящата всички депутатстващи чикиджии в парламента мадам Назарян !?
А за останалите нови овластени може би някой друг път.
Новата му министърка е хем кадър на чалгата и на бай Слави, хем е върла соросоидка. С други думи - класическа опортюнистка.
ИТН пробутваха новата всичкоможеща първо за здравен министър още в кабинета на Ники Василев, който така и не се състоя.
После Славчо я лансира за образователен министър в друг техен проектокабинет, който също така и не успя да се роди - на Пацо Шнорхела.
Тя е дялан камък, направо Големанов с прашки и пола, дет става за всякаква работа.
Поредното фалшиво блонди в новия кабинет е по образование ... инфекционистка... (което включва лечение и на венерически болести), в което няма нищо лошо. Въпросът е, защо тя не е останала в престижното поприще на борбата с инфекциозните болести, където със сигурност е имала познания, а е драпала да се набута в сфера от която няма хал хабер и сега там предъвква като папагал отровните брюкселски опорки? То вярно, че след "хубавото" Наде и всичките предходни неадекватници на този пост преди нея човек ще рече, че всеки взет от улицата може да е външен министър на България, но защо му трябваше на Радев днес да продължава с тази отрицателна традиция, когато хората гласуваха за на бързо слепената му партия само защото очакваха радикална промяна, а не още от същото!?
Бай Слави си коткаше инфекционистката до последно и я готвеше дори за еврокомисарка, но мнозинството избра тагава чудото Екатерина Захариева.
Новата външна е всеизвестна, доказала се русофобка и украинистка. Външното министерство определя облика на една държава за пред целия свят, а тя до сега на заеманите държавни постове е ръсила огън и жупел срещу Русия и не е ясно как България ще подобри отношенията си с тази страна с такава външна министърка и предисторията й.
В Брюксел новата ни външна министърка побърза да демонстрира евроатлантическа сервилност със заклинанието, че „санкциите срещу Русия трябва да нанасят щета“.
За съжаление въобще не е видно с какво тя се различава от баба Надка Михайлова. Очаква се тя в комплект с розововият Пеканов ще продължат да се надпреварват в ибрикчийство спрямо Брюксел и любовни намигвания към Вашингтон.
Изобщо новият кабинет се очертава като още от същата евроатлантическа помия както до сега.
Очертаващи се като голяма издънка са и част от новоназначенията по високите етажи в икономическото министерство.
Върхът на чиновническия сладолед там е новата зам.министърка - бившата мис Добрич и до ама съвсем скоро върла фенка на горещите, поразголени нощи в чалготеки, чиито огромни силикони и всевъзможни филъри набъбват впечатляващо през годините, докато минижупите й стават все по-къси и вече едва покриваха многообещаващите й задни части и пикантните подробности между краката й. Заради което може смело да се каже, че в това учреждение няма човек, който вече да не е виждал поне прашките й, когато тя е приседнала, дарявайки останалите щедро с дълбоко прозрение навътре по темата.
Боже какво поредно падение след оправящата всички депутатстващи чикиджии в парламента мадам Назарян !?
А за останалите нови овластени може би някой друг път.
Пари нема, а не искат и да действат!
Инсулт и биологична възраст
Българско дете русофоб през 1998г. Бърна...
Инсулт и биологична възраст
Българско дете русофоб през 1998г. Бърна...
... чисто неизбежен ход, според мен. Военна хитрост, ако щете.
Особено в тази ситуация има нужда от бушони, и то по много важни позиции, като Външно.
Ако назначи капацитети с опит и патриоти, няма начин опозицията да не прави всякакви мръсни опити да принуди Радев да ги махне.
Това е война, а на война което не е забранено, е разрешено.
За мен това е правилната гледна точка.
Ако нещата бяха в рамките на нормалното, България да беше суверенна и автономна, тогава да, слагат се още в самото начало най-силните карти, които да постигнат сравнително бърз успех.
Но, уви...
цитирайОсобено в тази ситуация има нужда от бушони, и то по много важни позиции, като Външно.
Ако назначи капацитети с опит и патриоти, няма начин опозицията да не прави всякакви мръсни опити да принуди Радев да ги махне.
Това е война, а на война което не е забранено, е разрешено.
За мен това е правилната гледна точка.
Ако нещата бяха в рамките на нормалното, България да беше суверенна и автономна, тогава да, слагат се още в самото начало най-силните карти, които да постигнат сравнително бърз успех.
Но, уви...
ти да имаш право и да не се окажат българите отново излъгани от поредния месия след "Царя", Боко и Харварите (които м-у другото о.з. генералът ги лансира).
цитирай... но то пак е нещо като квота на базата на военните ресурси, принуден ход, натиск от страна на две администрации по онова време: байдъновската лгбейташка във Вашингтон и посестримата й в Брюксел.
Вероятно знаете принципа: дръж приятелите си близо, а враговете си - още по-близо.
Това ще е голямото надхитряне, неизбежно е.
цитирайВероятно знаете принципа: дръж приятелите си близо, а враговете си - още по-близо.
Това ще е голямото надхитряне, неизбежно е.
Има някои дупки, ама те ще се покриват от министър–председателя.
цитирайВашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
