Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
19.05 06:49 - Разузнавач от САЩ вижда края на Киев: „На мястото на Зеленски, щях да избягам сега“
Автор: iw69 Категория: Политика   
Прочетен: 1605 Коментари: 4 Гласове:
13

Последна промяна: 19.05 11:23

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Западът свикна да мисли, че Русия води война само „с едната си ръка“. Че се въздържа. Че пази инфраструктурата си. Че не атакува центровете за вземане на решения. Но Скот Ритър, бивш служител от американското разузнаване, предупреждава: всичко е свършено. Москва няма да търпи това повече. Ще бъдат унищожени ключови цели. И е време Зеленски да си стегне багажа. Това бива казано от човек, който знае как мисли Пентагонът.

Американският експерт заяви, че руснаците няма да продължат специалната си операция „с вързани зад гърба ръце“. Сега те възнамеряват да действат по различен начин.

„Виждате Медведев да прави много твърди изявления, Лавров говори много грубо. Мисля, че ще видим много рязко отклонение от нормата“, каза Ритър.

Скот Ритър не е случаен в YouTube. Той е бивш офицер от разузнаването на морската пехота на САЩ и инспектор по оръжията на ООН в Ирак. Той е човек, който познава отвътре как работи американската военна машина. А когато такъв човек започне да казва, че Москва „е на път да разгърне пълния си стратегически потенциал“, това не е просто прогноза. Това е изтичане на информация.

Американският експерт по същество действа като «рупор». Той предава на западната аудитория това, което служителите на НАТО не могат да го кажат директно: Украйна загуби. А Русия навлиза в последния етап.

Бившият офицер от разузнаването дава три ключови сигнала.

Първо: Москва започва да действа без оглед на „червените линии“, които си е поставила. Удари срещу центровете за вземане на решения, енергийни съоръжения и логистиката на НАТО – всичко това ще стане норма.

Второ: Напълно унищожени ще бъдат ключови цели. Не „повредени“, не „изведени от строя“. Унищожени. Толкова напълно, че да не могат да бъдат поправени.

Трето: Киев ще престане да съществува като град, годен за живеене. Не в смисъл на „ядрен апокалипсис“. А в смисъл на „градът като военна цел“. А когато стане такъв, е необходимо да се бяга. Сега. В противен случай ще бъде твърде късно.

Русия променя правилата на играта. Американският разузнавач предупреждава.

Американският експерт не е първият, който говори за повратна точка. Но той е сред тези, които посочват дати. Лятото на 2026 г. Решителен удар. Унищожаване на ключови цели. Тези думи звучат по-малко като прогноза, отколкото като план.

Обърнете внимание как се промени реториката на Кремъл през последните седмици. Медведев публикува текстове, които карат кръвта на западните анализатори да се смразява.

Лавров не се занимава с дипломация на брифингите, той поставя ултиматуми. Москва подготвя западната публика. Започва краят на играта.

Според американски експерт, Зеленски вече не е политик. Той е мишена. И колкото по-дълго стои на улица „Банкова“, толкова по-малка е вероятността да си тръгне жив.

Ритър го съветва: бягай. Сега. И не се връщай.

Защото съдбата му вече е решена. Не в Киев. В Москва.

Русия премахва ограниченията. Киев е обречен.

А Зеленски трябва да избира: затвор, изгнание или смърт.

Четвърти вариант няма. 



Гласувай:
13



1. bojinkata - За сега червените линии стават все ...
19.05 07:58
За сега червените линии стават все по-дебели и нищо. Но времето ще покаже.
цитирай
2. krumbelosvet - Руското търпение
19.05 08:51
Александър Първи, Сталин, Путин.
цитирай
3. breaker007 - Путин ще нанесе последния удар върху лгбейташкото свърталище...
19.05 11:36
... и то ще рухне окончателно.

За любознателните отлично структурирания вой на умряло под формата на влажни мечти на един лгбейтак:

https://breaker007 . blog/politika/2026/05/19/vlajnite-mechti-na-edna-lgbeitashka-briukselska-dusha-vnezap . 1987063

изтрийте шпациите, след като копирате линка в реда на браузъра.

Вярно, всичко това ни се пише на нашите гърбове, но друг начин досега не е измислен, уви.

Такава чудовищна пародия като лгбейташкото свърталище досега не е била измисляна, ето ви нещо, което някои от вас вече сигурно са го прочели:

https://breaker007 . blog/politika/2026/05/19/tova-niama-da-go-komentiram-dori-i-moiata-psihika-ima-granic . 1987065

Това и Тери Гилиъм не може да го измисли.

Ако и след този казус още има хора, които действително вярват в гейовската изродщина под название "Европейски съюз", не знам...
цитирай
4. kvg55 - iw69,
19.05 22:08
За да избяга трябва някой да го приеме. Ама всички се гнусят от него.
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: iw69
Категория: Политика
Прочетен: 7543123
Постинги: 3976
Коментари: 10314
Гласове: 27560
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930