Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
13.06 09:18 - Директорът на US разузнаването: Влиятелни хора умишлено скриха съществуването на биолабораториите и обвиниха всеки, който казва обратното, че е чужд агент
Автор: iw69 Категория: Политика   
Прочетен: 453 Коментари: 4 Гласове:
9

Последна промяна: 13.06 09:21

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Директорът на Националното разузнаване на САЩ Тулси Габард публикува нови доказателства, че биолабораториите, финансирани от САЩ в Украйна, изследват опасни патогени. Вашингтон преди това отричаше всякаква роля в управлението на тези лаборатории.

„След месеци на търсене във файлове на разузнавателната общност директорът на Националното разузнаване Тулси Габард разкрива нови доказателства за дългогодишно финансиране от правителството на САЩ на повече от 120 биолаборатории в над 30 държави. Тези биолаборатории включват лаборатории в Украйна, които могат да бъдат изложени на риск от компрометиране поради продължаващата война между Русия и Украйна“, се казва в изявление, публикувано на сайта на директора на националното разузнаване на САЩ, както и във видеообръщение, разпространено в социалните мрежи.

„Досега доказателства за цялото съществуване и финансиране на тези лаборатории бяха съзнателно скрити от американския народ. Информацията около съществуването, историята, местоположението и финансирането на тези биолаборатории, финансирани от САЩ, е умишлено прикривана от влиятелни хора, които твърдят, че биолабораториите не съществуват и обвиняват всеки, който казва обратното, че е чуждестранен агент и предател на Америка“, заяви директорът на националното разузнаване на САЩ Тулси Габард.

„Много от тези биолаборатории, финансирани от правителството на САЩ, в момента или преди са се занимавали с изследвания на опасни и силно заразни патогени, в някои случаи включително опасни изследвания на „усилване на функцията“, с много малко надзор или контрол“, се казва в изявлението на Тулси Габард.

„Президентът Тръмп разбира сериозната заплаха, която опасните изследвания на „усилването на функции“ представляват за американския народ, затова предприе решителни действия на 25 май 2025 г., подписвайки изпълнителна заповед 14292 за прекратяване на федералното финансиране на изследванията по „усилване на функции“ [на патогени] по света”, казва Тулси Габард в обръщението си.

„Въпреки очевидния потенциал за катастрофално глобално въздействие, което изследванията върху опасни патогени в биолаборатории могат да имат, политици, т.нар. здравни специалисти като д-р Фаучи и структури от екипа по националната сигурност в администрацията на Байдън лъжеха американския народ за съществуването на биолаборатории, финансирани и подкрепяни от САЩ, и заплашваха тези, които се опитаха да разкрият истината“, заяви Габард и добави, че офисът на директора на националното разузнаване на САЩ ще продължи да работи в тясно сътрудничество с партньори от цялото правителство, за да идентифицира къде се намират тези лаборатории, какви патогени съдържат, за да прекрати опасните изследвания за усилване на функцията, които застрашават здравето и благополучието на американския народ и хората по света“, каза Габард. 



Гласувай:
9



1. icansing - Важното е, че България праща пари за поддръжка
13.06 11:41
на Зеления Сатана-кощунство, което едва ли ще остане безнаказано.Вместо да застане на страната на Осободителката Русия и подкрепи собственото си подтиснато населения в Бесарабия.
цитирай
2. radostinalassa - Не България , а ...
13.06 16:04
правителствата и. Русите го знаят добре това.
цитирай
3. kvg55 - iw69,
13.06 22:15
Те затова я и изгониха Тулси Габард.
цитирай
4. iw69 - То тя
13.06 22:47
обаче все още си е шефка на Националното разузнаване в САЩ.
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: iw69
Категория: Политика
Прочетен: 7853249
Постинги: 4042
Коментари: 10474
Гласове: 28071
Архив
Календар
«  Юли, 2026  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031